
Подрібнювач гілок електричний GTM MS2800/45, фрезерний механізм
- Готово до відправки
- Код: 83301
12 300 ₴
9 990 ₴
-19%
+380 (66) 034-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
GTM MS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується циліндрична фреза з гострими ріжучими гранями. Фреза виготовлена з якісної інструментальної сталі і здатна прослужити довгий термін без необхідності заміни. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 55 л. Основні переваги GTM MS2800/45:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
|
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Контейнер для відходів | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
- Ціна: 9 990 ₴



