
Газонокосарка електрична AL-KO Easy 3.82 E
- Готово до відправки
- Код: 113850
9 500 ₴
8 600 ₴
|
Тип приводу |
Електричний |
|
Потужність у кВ |
1600 |
|
Продуктова лінійка |
Easy |
|
Ширина зрізу в см |
38 |
|
Висота косіння мін/макс у мм |
20 - 75 |
|
Функція |
2 в 1 |
|
Для площі до кв.м. |
500 |
|
Регулювання висоти зрізу |
Центральний, 6-сторонній |
|
Матеріал травозбірника |
Пластиковий |
|
Травозбірник, л |
45 |
|
Кількість ножів |
1 |
|
Діаметр переднього колеса в мм |
155 |
|
Діаметр заднього колеса в мм |
220 td> |
Матеріал корпусу |
Пластиковий |
|
Тип регулювання висоти рукоятки |
Просте регулювання висоти |
|
Рукоятка: Тип рукоятки |
Проста металева ручка |
|
З травозбірником |
Так |
|
Збір |
Так |
|
Індикатор рівня заповнення травозбірника |
Так |
|
Регулювання висот ручки |
Так |
|
Самохідна |
Ні |
|
Складна ручка |
Ні |
|
Функція мульчування |
Ні> |
|
Колеса на шарикопідшипниках |
Ні |
|
Бічний викид |
Ні |
|
Можливе відключення приводу |
Ні |
|
Рівень шуму в дБ |
80 |
|
Коливання рівня шуму в дБ |
3 |
|
Вага в кг |
15 |
Завдяки безшумній роботі та відсутності шкідливих викидів електрична газонокосарка стане Вашим ідеальним помічником у догляді за газоном у будь-якій місцевості. Завдяки потужному електродвигуну потужністю 1600 Вт Ви працюєте без вихлопних газів, використання моторного мастила, виділення тепла та шуму. Включаєте агрегат в розетку і насолоджуєтеся безшумною роботою, не турбуючись про зарядку або дозаправку, також немає зайвої ваги як у газонокосарок з акумулятором або бензобаком. Чудовий результат: гладкий, зелений газон, працюємо газонокосаркою з невеликою вагою і великим комфортом водіння.
Модель 3.82 E Easy з шириною скошування 38 см особливо вражає своєю компактною конструкцією без виступаючих коліс - ідеально підходить для точного скошування близько до краю, в кутах і важкодоступних місцях на невеликих ділянках. Міцна ручка для перенесення, центральне регулювання висоти скошування, малу вагу (15,1 кг) і багато інших елементів комфорту включено в цю модель газонокосарок. Ця модель ідеально підійде для тендітних власниць садів, а також для садівників, які цінують легкість у користуванні.
Газонокосарка з шириною скошування 38 см і пластиковим травозбірником об'ємом 45 л ідеально підходить для газонів площею до 500 м². Завдяки аеродинамічній формі корпусу та великому отвору відбувається оптимальне вловлювання скошеної трави та ефективне заповнення компактного травозбірника. Крім того, Вашу роботу полегшить травозбірник з індикатором рівня та ручкою для зручного спорожнення. Складна рукоять забезпечує компактність зберігання.
Комплектація:
-
Газонокосарка
-
Травозбірник
-
Інструкція
-
Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Захист від перевантаження, Індикатор наповнення травозбірника, Регулювання висоти зрізу |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
- Ціна: 8 600 ₴




