
Газонокосарка електрична AL-KO 32.2 E Comfort
- Готово до відправки
- Код: 113851
8 000 ₴
7 300 ₴
|
|
|
Бренд |
AL-KO |
|
Продуктова лінійка |
Comfort |
|
тип приводу |
електричний |
|
Потужність двигуна в кВ |
1200 |
|
Привід |
ні |
|
Для площі до кв. |
300 |
|
Ширина зрізу см |
32 |
|
Висота косіння мін/макс мм |
20 - 75 |
|
Регулювання висоти зрізу |
центральний, 6-ступінчаста |
|
Кількість ножів |
1 |
|
Функція |
2 в 1 |
|
Функція мульчування |
ні |
|
Бічний викид |
ні |
|
так |
|
|
Травозбірник л |
35 |
|
Індикатор заповнення травозбірника |
так |
|
Матеріал травозбірника |
тканина із пластиковою кришкою |
|
Матеріал корпуса |
пластиковий |
|
Регулювання висот ручки |
так |
|
Тип регулювання висоти рукоятки |
просте регулювання висоти |
|
Тип рукоятки |
стандартний кожух для рукоятки |
|
Складна ручка |
так |
|
Діаметр передніх коліс у мм |
155 |
|
Діаметр задніх коліс мм |
180 |
|
Колеса на шарикопідшипниках |
ні |
|
Коливання рівна шуму в дБ |
3 |
|
Рівень шуму в дБ |
82-96 |
|
Вага в кг |
11,4 |
Дизайн та комфорт - новий погляд на електричну газонокосарку AL-KO 32.2 E Comfort
Наша нова мова дизайну також знайшла своє відображення в сегменті електричних газонокосарок категорії "Комфорт".
Комфортна та беземісійна робота
Завдяки безшумній роботі та відсутності шкідливих викидів електрична газонокосарка стане Вашим ідеальним помічником у догляді за газоном у будь-якій місцевості. Завдяки потужному електродвигуну потужністю 1200 Вт Ви працюєте без вихлопних газів, використання моторного масла, виділення тепла та шуму. Включаєте агрегат в розетку і насолоджуєтеся безшумною роботою, не турбуючись про зарядку або дозаправку, також немає зайвої ваги як газонокосарки з акумулятором або бензобаком. Чудовий результат: гладкий, зелений газон, працюємо газонокосаркою з невеликою вагою та великим комфортом водіння.
Модель 32.2 E Comfort із шириною скошування 32 см особливо вражає своєю компактною конструкцією без виступаючих коліс – ідеально підходить для точного скошування близько до краю, у кутах та важкодоступних місцях на невеликих ділянках. Міцна ручка для перенесення, центральне регулювання висоти скошування, мала вага (12,4 кг) та багато інших елементів комфорту включені в цю модель газонокосарок. Дана модель ідеально підійде для тендітних власниць садів, а також для садівників, які цінують легкість у користуванні. Максимальний комфорт переміщення забезпечують зручні органи управління, розташовані на м'якій рукоятці ергономічної форми.
Газонокосарка із шириною скошування 32 см та пластиковим травозбірником об'ємом 35 л ідеально підходить для газонів площею до 250 м². Завдяки аеродинамічній формі корпусу та великому отвору відбувається оптимальне уловлювання скошеної трави та ефективне заповнення компактного травозбірника. Крім того, Вашу роботу полегшить травозбірник з індикатором рівня та ручкою для зручного спорожнення. Повністю складана рукоятка забезпечує компактність зберігання. Крім того, газонокосарку можна зберігати вертикально, що значно заощаджує місце та полегшує її спорожнення.
-
Потужний універсальний двигун потужністю 1200 Вт.
-
З ергономічним дворучним керуванням для максимальної зручності використання
-
Міцний пластиковий/тканинний травозбірник з індикатором рівня
-
Центральне регулювання висоти скошування
-
Практична ручка для перенесення
-
Складана рукоятка
-
Маневрена та компактна
-
Може встановлюватись вертикально для легкого спорожнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Захист від перевантаження, Індикатор наповнення травозбірника, Регулювання висоти зрізу |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 7 300 ₴



