
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.22 SE
- Готово до відправки
- Код: 112805
4 600 ₴
4 200 ₴
|
Тип косарки |
Електрична |
|
Клас |
Побутова |
|
Тип пересування |
Несамохідна |
|
Тип електродвигуна |
Синхронний |
|
Потужність |
1000 Вт |
|
Ширина обробки |
32 см |
|
Висота обробки |
20-60 мм |
|
Регулювання висоти косіння |
Осьова |
|
Кількість регулювань висоти |
3 |
|
Корпус |
Ударостійкий ABS пластик |
|
Матеріал травозбірника |
Пластик |
|
Обсяг травозбірника |
30 л |
|
Площа обробки |
250 кв.м |
|
Діаметр пе редніх коліс |
140 мм |
|
Діаметр задніх коліс |
140 мм |
|
Бічний викид трави |
- |
|
Мульчування |
- |
|
Функція мийки деки |
- |
|
Індикатор наповнення травозбірника |
- |
|
Складана ручка управління |
+ |
Маневрена і компактна електрична газонокосарка Classic 3.22 SE від компанії AL-KO відноситься до побутового класу і відмінно підходить для невеликих ділянок. При роботі з цим легким і надійним інструментом зріз трави виходить рівний і акуратний, а краю газонів обкошувати ідеально, через асиметричною форми корпусу. Суцільні колісні осі забезпечують стійкість агрегату і можливість маневрів по нерівних ділянках. Точне попадання зрізу гарантує у косарки Classic 3.22 SE гострий косильний ніж, діаметром 32 см. Висоту зрізу можна регулювати в діапазоні від 2 до 6 см. Регулювання проводиться шляхом підняття-опускання колісної осі і фіксується в трьох положеннях. В основі роботи моделі AL-KO Classic 3.22 SE - сучасний однокіловаттний електродвигун. Він добре захищений від перегріву і від несподіваних перепадів напруги в мережі. Мотор негучний, екологічно чистий, включається одним натисненням кнопки, не вимагає обслуговування і постійної дозаправки палива. Його частковий брак прив'язка до електромережі, але на невеликих прибудинкових галявинах це не завдає незручностей. Електрична газонокосарка Classic 3.22 SE від компанії AL-KO оснащена зручною ергономічною рукояткою і великим травозбірником, який легко знімається і миється. При заповненні бункера двигун автоматично відключається. Корпус поліпропіленовий. Запобіжний дуговий вимикач з системою фіксації кабелю. Шини XL для оптимального комфорту при пересуванні.
- Косіння до самого краю
Ретельне косіння країв газону за рахунок особливої геометрії, при якій колеса не виступають за лінію корпусу - це дозволяє косити траву вздовж парканів і стін.
- Триступенева регулювання висоти зрізу
Як ріжучої системи в газонокосарці виступає косильний ніж з шириною захвату до 32см, який забезпечений 3-х ступінчастою регулюванням висоти зрізу. Завдяки простоті регулювання потрібна висота легко виставляється в діапазоні від 2-х до 6-и см шляхом підйому або опускання осі з колесами з жорсткою фіксацією обраного положення.
- Великі колеса XL
Встановлені широкопрофільні колеса XL розміру забезпечують газонокосарці легкий хід по будь-яких нерівностей садового ландшафту. Завдяки великому діаметру коліс в 140мм підвищується маневреність газонокосарки і полегшується переміщення в густій високій траві без її пошкодження
- Поліпропіленовий ударостійкий корпус
При виготовленні корпусу газонокосарки використаний поліпропіленовий ударостійкий пластик, який запобігає механічні пошкодження і проникнення пилу і вологи всередину механізму. Лита герметична конструкція має клас захисту не нижче IP54 і дозволяє працювати як в суху погоду, так і під невеликим дощем.
- Травозбірник з аеродинамічним воздуховодом
Місткий травозбірник об'ємом в 30 літрів є жорсткий прямокутної форми контейнер з аеродинамічним воздуховодом з боків, що покращує трамбування зрізаної трави. Легко очищається завдяки широкій знімній кришці. Для зручності під час очищення травозібрник забезпечений ручкою, закріпленої на кришці.
- Складні рукоятки
Рукоятка для управління газонокосаркою може складатися в двох місцях, де встановлені гвинти для фіксації. Також з їх допомогою можна легко регулювати рівень нахилу рукоятки для вибору найбільш оптимального і комфортного положення під час роботи. У складеному стані займає значно менше місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Самохідна |
| Особливості | Захист від перевантаження, Індикатор наповнення травозбірника, Регулювання висоти зрізу |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
- Ціна: 4 200 ₴



