
Дровокол гідравлічний 8 тонн Iron Angel ELS 8
- Готово до відправки
- Код: ELS8
30 000 ₴
26 900 ₴
-10%
+380 (66) 034-51-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дровокол Iron Angel ELS 8
- Клас: побутовий
- Джерело живлення: Мережа
- Конструкція: Стаціонарне встановлення/Вертикальний
- Потужність: 3 кВт
- Робоча напруга: 220-230 В
- Частота тока: 50 Гц
- Робочий тиск: 8 т
- Рівень оливи в гідравлічній системі: 2.8 л
- Діаметр поліна: 50 см
- Максимальна довжина поліна: 105 см
- Розміри: 54 х 38 х 114 см
- Вага: 100 кг
Функціональний електричний дровокол обробляє великі поліна, довжиною до 105 см і діаметром не більше 50 см. Робота механізму влаштована таким чином, що заготовка підштовхується гідравлічною системою до клиноподібного ножа, розколює деревину на дрова потрібного розміру.
Особливості та переваги моделі:
- фірмовий електромотор забезпечує стабільне функціонування при наявності доступу до мережі 220В;
- ефективна система відводу тепла від важливих вузлів попереджає перегрів машини;
- потужний агрегат дозволяє оперативно переробити досить великі партії сировини;
- робота з деревиною різного ступеня твердості за рахунок впливу сили тиску в 8 т .;
- економічне споживання енергоносіїв скорочує витрати;
- обладнання забезпечено транспортувань колесами і рукояткою для зручного пересування;
- якісна фарба запобігає появі іржі;
- швидкий запуск без додатка істотних зусиль;
- стійка платформа для розміщення колод виключає їх зміщення в процесі дроблення;
- збалансована конструкція не падає при обробці масивних полін.
6 причин купити:
- Зносостійкі комплектуючі та бездоганна збірка дровокольного верстата - гарантія роботи без збоїв або поломок;
- Довгий термін служби при регулярній заготівлі дров;
- Безпека оператора, який здійснює розкол деревини;
- Вертикальний агрегат займає мінімум місця в підсобному приміщенні;
- Оптимальна ціна на продуктивну, надійну техніку;
- Простий принцип здійснення переробки деревних заготовок не вимагає спеціальних навичок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Голландія |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Вага | 100 кг |
| Вид лісозаготівельного обладнання | дровоколи |
| Максимальна довжина заготовки | 1050 мм |
| Максимальний діаметр колоди, мм | 500 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 26 900 ₴




