
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL POWERLine (2×PT2080EP (8.0 Аг), зарядний пристрій)
- Нет в наличии
- Код: 005959
10 900 ₴
+380 (66) 034-51-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL – потужний та надійний існтрумент, призначений для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини різної товщини та конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров із колод малого діаметра в побутових умовах.
Особливості акумуляторної ланцюгової пили PROFI-TEC PCS2020BL:
- Зручний та ергономічний дизайн;
- Швидкість пиляльного ланцюга 20 м/с;
- Витривалий безщітковий двигун;
- Високоякісні шина та ланцюг ТМ «Oregon»;
- Тривалий термін служби;
- Кнопка блокування від випадкового включення;
- Автоматичне змащення пиляльного ланцюга;
- Безключове регулювання натягу ланцюга;
- Рукоятка ергономічної форми повністю покрита спеціальною гумою;
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL;
- Пиляльний ланцюг ТМ «Oregon»;
- Пиляльна шина 35 см;
- Захист пиляльного ланцюга;
- Акумулятор PT2080EP (8.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій PCD20/2 dual;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
40 В (2×20 В)
-
Тип двигуна:
безщітковий
-
Кількість обертів холостого ходу:
0 – 11000 об/хв
-
Габарити упаковки:
475×240×260 мм
-
Матеріал ланцюга:
високовуглецева сталь
-
Швидкість ланцюга:
20 м/с
-
Довжина шини:
35 см
-
Час спрацьовування гальма ланцюга:
0,12 с
-
Крок ланцюга:
3/8''
-
Вага
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 20 м/сек |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Вес | 3.9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 40 В |
- Цена: 10 900 ₴




