
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS2020BL POWERLine (1×PT2050MP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
- Готово к отправке
- Код: 006099
3 900 ₴
+380 (66) 034-51-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS2020BL – зручний та надійний інструмент, призначений для розпилювання дощок, обрізання деревних гілок, чагарників та невеликих дерев’яних конструкцій.
Особливості акумуляторної ланцюгової пили PROFI-TEC PCS2020BL:
- Зручний та ергономічний дизайн;
- Швидкість пиляльного ланцюга 5 м/с;
- Витривалий безщітковий двигун;
- Високоякісні шина та ланцюг;
- Тривалий термін служби;
- Кнопка блокування від випадкового включення;
- Автоматичне змащення пиляльного ланцюга;
- Безключове регулювання натягу ланцюга;
- Рукоятка ергономічної форми повністю покрита спеціальною гумою;
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS2020BL;
- Акумулятор PT2050MP (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
20 В
-
Тип двигуна:
безщітковий
-
Габарити упаковки:
530×285×140 мм
-
Матеріал ланцюга:
високовуглецева сталь
-
Швидкість ланцюга:
5 м/с
-
Довжина шини:
200 мм
-
Час спрацьовування гальма ланцюга:
0,12 с
-
Крок ланцюга:
3/8"
-
Максимальний діаметр різу:
150 – 170 мм
-
Вага нетто/брутто:
1,3 / 3,5 кг
-
Гарантія:
24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 200 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
- Цена: 3 900 ₴



